29 листопада 2017 року о 13.40 на базі Криворізького державного педагогічного університету (актова зала гуманітарного корпусу, вул. Героїв АТО, 79 а) відбудеться презентація «Пласту – Національної Скаутської Організації України».

Презентацію організовує місцевий осередок «Пласт – станиця Кривий Ріг». А також досвідчений пластун, інструктор з діяльності таборів Чорний Олександр, який спеціально приїде з Києва аби поділитися цікавою інформацією про виховання пластунів.

Під час інформаційної зустрічі буде презентовано відео з історії пластового руху, мету організації, структуру. Присутні зможуть дізнатися про діяльність «Пласту» та його міжнародні табори в усьому світі, де активно функціонують осередки української діаспори.

«Пласт – станиця Кривий Ріг» відновив свою діяльність у травні 2017 року. Його членами є як дорослі (віком від 19 до 50 років), так і діти. Щотижня у «Пласті» відбуваються цікаві заходи – мандрівки, прогульки, вишколки. Це і спортивні заходи, і культурні, і патріотичні. Пластуни мають змогу щоліта відпочивати як у таборах Західної України, так і за кордоном.

Цього дня студенти Криворізького педагогічного зможуть долучитися до пластового руху, ставши органічною його складовою. І вже по завершенню підготовки зможуть провести літо як виховники у таборах «Пласту».

Для довідки. Указом Президента України № 279 / 2008 від 28 березня 2008 року визначено, що діяльність молодіжної організації «Пласт – Національна Скаутська Організація України» спрямована на всебічний розвиток молодої особистості, її моральних, духовних і фізичних якостей, патріотичне виховання підростаючого покоління, відродження історичних та культурних традицій українського народу.

Запрошуємо ЗМІ до висвітлення цікавих подій у житті нашого міста!