24 січня 2018 року вперше відбудеться освітньо-культурний захід під назвою «День педагогічного університету», що пройде на базі Криворізького навчально-виховного комплексу №129 «Гімназія – ліцей академічного спрямування» (вул. Пензенська, 39 б, ІІ поверх актова зала, початок о 8.30).

Унікальність події в тому, що кращі викладачі педагогічного університету впродовж усього навчального дня проведуть для ліцеїстів 11-х класів повномасштабні заняття – лекційні, практичні, лабораторні, аби майбутні студенти змогли відчути і поринути в атмосферу університетського навчання та студентського життя.

Для учнів профільних класів, гуманітаріїв та «технарів», на початку пройде лекція-брифінг «Ідея університету». Далі – ліцеїсти матимуть змогу стати учасниками бінарного уроку з української філології, практикуватимуть на інформатиці загальні тренди моделювання складних систем різної природи, дізнаються як заробляти в туризмі, поставлять досліди з хімії, будуть розвінчувати міфи у психології, вчитимуться досліджувати історію, прослухають лекцію з філософії та ознайомляться з перспективними напрямками розвитку сучасної фізики і математики.

Схожі дні університетів постійно відбуваються в європейських країнах. До цієї гарної традиції долучився і Криворізький педагогічний. Метою заходу є дати перші уявлення учням про навчання у ВНЗ. Зі своїми враженнями учні зможуть поділитися у своїх есе про вищу освіту.

Крім яскравих вражень, ліцеїсти також отримають брендові подарунки.

Запрошуємо ЗМІ до висвітлення цікавих подій у житті нашого міста!

Травень 2024