5 квітня 2018 року о 10.00 у Криворізькому державному педагогічному університеті проводиться «ІХ Всеукраїнська наукова конференція здобувачів вищої освіти і молодих учених «Гуманістичні цінності світових цивілізацій і проблеми сучасного світу».

Учасниками конференції є 50 молодих учених, аспірантів та викладачів з різних міст України: Дніпра, Харкова, Вінниці, Кривого Рогу тощо.

Мета заходу полягає у популяризації історичної науки в суспільстві, оскільки той, хто не знає минулого не може говорити про майбутнє.

Конференція проводиться з 2002 року на базі кафедри всесвітньої історії Криворізького державного педагогічного університету й виступає майданчиком для дискусій з питань людського буття, духовності, глобальних аспектів суспільного та історичного розвитку.

Запрошуємо долучитися до висвітлення актуальної освітянської події, що відбувається в нашому місті.