29 березня о 10:45 у конференц-залі головного корпусу Криворізького державного педагогічного університету (пр-т Гагаріна, 54) відбудеться відкриття у нашому місті Німецько-українського року мов, оголошеного спільним рішенням міністрів закордонних справ України і Німеччини. Організаторами заходів є Криворізький державний педагогічний університет і Німецька служба академічних обмінів (DAAD) — найбільше німецьке об’єднання з питань міжнародних академічних обмінів студентів і наукових співробітників.

Формат першої події — інтерактивна презентація, тренінги. Будуть розглянуті питання:

- діяльності DAAD в Україні;

- можливості участі у стипендіальних програмах DAAD;

- мовних тестів та тестувань;

- практикумів для осіб, що вивчають німецьку мову.

На заході будуть присутні представники DAAD – Гедрік Рейчел, Регіна Улен і Якоб Волощук.

Кривий Ріг увійшов до числа 8 міст України, які було обрано для проведення навчально-інформаційніх заходів Німецької служби академічних обмінів.

Запрошуємо ЗМІ долучитися до висвітлення важливої освітянської події в нашому місті.