17 квітня 2018 року о 15.15 в актовій залі Криворізького педагогічного (пр. Гагаріна, 54) відбудеться яскраве шоу – заключний гала-концерт щорічного фестивалю-конкурсу самодіяльної творчості “Студентська весна 2018”.

На фінальному дійстві фестивалю традиційного університетського конкурсу кожен факультет представить на розсуд журі й публіки кращі зразки самодіяльної молодіжної творчості. На закінчення концерту визначиться переможець цього року – факультет, творчі колективи й виконавці якого виявляться найкращими.

У програмі заходу – вокальні й хореографічні номери, виступи артистів розмовного жанру, кращі зразки студентського гумору та неповторна атмосфера свята талановитої молоді. Серед родзинок свята – виступи театру моди і майстрів паперопластики, світлове шоу, камеді-шоу та багато інших видовищних номерів сучасного молодіжного мистецтва. Кошти, отримані за білети на концерт будуть використані у рамках благодійної акції з метою укріплення державного суверенітету та єдності України.

Запрошуємо ЗМІ міста долучитися до висвітлення  яскравої мистецької події!