afisha25 січня 2017 року о 12.00 год. у Криворізькому державному педагогічному університеті відбудеться урочисте відкриття кімнати тимчасового перебування «Веселий вулик». Дитяча кімната функціонуватиме у гуртожитку №3 (вул. Олександра Васякіна 54А), її двері будуть відчинені для дітей викладачів, працівників і студентства КДПУ щодня (крім вихідних). Діяльність кімнати забезпечать досвідчений педагог, а також студенти-волонтери, які мають відповідну підготовку для роботи з дітьми.

На відкриття кімнати запрошені діти та їх батьки з числа працівників та студентів університету, для яких заплановано проведення цікавих заходів, подарунки, майстер-класи, просвітницький семінар.

Тимчасове перебування дітей працівників та студентів університету в кімнаті є безкоштовним. Ця соціальна ініціатива проходить у рамках проекту «Університет – дружній до сім'ї», метою якого є підтримка гендерно-справедливих можливостей для поєднання навчання та роботи з сімейними зобов’язаннями. Дослідним майданчиком виступив Сумський державний університет. Але нині до реалізації цього проекту долучилися університети по всій Україні. Підтримав його і Криворізький державний педагогічний університет. У спеціально облаштованій кімнаті тимчасового перебування – по-домашньому затишно. Тут дітей чекають як ігри, так і гармонійний розвиток. А батьки дітей з числа студентів сміливо можуть залишити своїх  діток під час складання сесії та навчання. У цьому переконається кожен, хто відвідає дитячу кімнату «Веселий вулик» на базі Криворізького педагогічного.    

69
Календар подій
Останні статті
Популярне
Зворотний зв'язок
Лютий 2019
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Нд
1 2 3
4 5 6 7 8 9 10
11 12 13 14 15 16 17
18 19 20 21 22 23 24
25 26 27 28