31 серпня 2019 року о 9:00 відбудеться урочистий захід з нагоди посвяти в студенти першокурсників Криворізького державного педагогічного університету. Подія традиційно відбудеться на подвір’ї головного корпусу КДПУ (просп. Гагаріна, 54).

Під час заходу першокурсники складуть урочисту присягу. Студенти й викладачі факультету мистецтв Криворізького педагогічного подарують учасникам і гостям події святковий концерт. Після офіційної частини заходу відбудеться знайомство студентів І курсу з керівництвом університету, деканами й викладачами факультетів, кураторами академічних груп. Всі охочі візьмуть участь у колективних фотосесіях.

Запрошуємо представників ЗМІ й громадськості приєднатися до свята яскравих емоцій та незабутніх вражень першого дня студентського життя в одному з провідних криворізьких університетів.