10 жовтня 2019 року о 12. 00 у виставковій залі художньо-графічного відділення факультету мистецтв Криворізького державного педагогічного університету (вул. Мистецька, 9) талановиті сучасні митці запрошують містян на святкову виставку з нагоди відзначення Дня українського козацтва й Дня захисника України.

На виставці будуть представлені світлини й твори образотворчого мистецтва інженера з охорони праці КДПУ М. П. Мотики, завідувача художнього музею факультету мистецтв, старшого викладача кафедри образотворчого мистецтва О. С. Юрченка, старшого викладача кафедри образотворчого мистецтва В. В. Мішуровського, криворізького художника Л. Ф. Давиденка.

Сила й міць українських козаків, жага й воля до перемоги, незламний бойовий дух – усе це можна буде побачити на власні очі, завітавши на презентацію творів сучасних митців.

Запрошуємо представників ЗМІ й громадськості міста долучитися до святкової події!