23 жовтня 2019 року в Криворізькому державному педагогічному університеті (просп. Гагаріна, 54) відбудеться відкриття першої в Україні сенсорної кімнати на базі педагогічного ЗВО.

Подія розпочнеться у приймальній ректора КДПУ (другий поверх) о 12.00. Відкриття сенсорної кімнати відбудеться після зустрічі з представниками партнерських організацій та виконкому Криворізької міської ради.

Сенсорну кімнату створено як навчально-методичну базу для підготовки фахівців з інклюзивної освіти, а також для дітей з особливими освітніми потребами, яким необхідна психосоціальна та часткова фізична реабілітація. Кімнату обладнано найсучаснішим  устаткуванням.

Подія відбудеться в межах проекту «Підтримка інклюзивної освіти в м. Кривий Ріг», ініційованого КДПУ за підтримки Німецького товариства міжнародного співробітництва (GIZ GmbH) у партнерстві з Департаментом освіти і науки виконкому Криворізької міської ради.

Запрошуємо представників засобів масової інформації до висвітлення важливої для міста події.

Популярне
Зворотний зв'язок