dsc0043 61377f69c72b3

У п'ятницю, 3 вересня, в «Солнечной Галерее», напередодні святкування Дня народження торгово-розважального комплексу, відбулася тепла зустріч з керівниками відомих у Кривому Розі благодійних та волонтерських організацій та представниками ЗМІ міста. На зустрічі була присутня й Ірина Грабовець, завідуюча кафедри соціології та масових комунікацій КДПУ. «Чуйність, людяність, здатність до співчуття та співпереживання - такі ж важливі риси гарного педагога, як і глибоке знання предмету та методів його викладання. Наші студенти проходять практику в інтернатних закладах міста, за власною ініціативою долучаються до багатьох волонтерських та благодійних заходів. Саме молодь визначає обличчя криворіжця завтрашнього дня, тому університет всіляко підтримує і заохочує такі інціативи», - підкреслила І. В. Грабовець. Повний текст новини читайте в репортажі 0564.ua.