281121 0564

Доктор історичних наук, професор Наталя Романець працює у Криворізькому державному педагогічному університеті, а також вона є співробітницею Інституту дослідження Голодомору. Наталя однією з перших в Україні досліджувала тему Голодомору та перша – тему Голодомору на Дніпропетровщині. Опрацювавши величезний масив архівних документів, вона дізналася та розповіла про політику радянської влади та її наслідки для українців у контексті найстрашнішої трагедії нашого народу. Однак наукова діяльність, пізнання досліджуваного, чим вона займається з юності, не просто розширило та поглибило знання дослідниці, а й кардинально змінило її саму – її погляди та переконання. Як це сталося, читайте в інтерв'ю 0564.ua.