КДПУ – єдиний виш педагогічного профілю в області, тому щороку приймає чимало заяв, цього літа їх надійшло від випускників шкіл Кривого Рогу та навколишніх сілищ і районних центрів. Найбільший попит цьогоріч спостерігався на такі спеціальності, як психологія, біологія, дошкільна освіта та фізкультура – остання спеціальність є новою для вишу. Завдяки отриманим заздалегідь обсягам бюджетних місць, педагогічний університет вже мав можливість хоча б працювати з абітурієнтами, які отримали високі бали сертифікатів.

Протягом вступної кампанії всі виші України відчули проблеми з надходженням електронних заяв. Як і минуло річ, вступникам допомагали в консультаційних пунктах інститутів та університетів, але протягом перших тижнів збої в роботі системи давалися взнаки.

Встановлення додаткових коефіцієнтів теж відчутно ускладнило роботу приймальної комісії КДПУ. Фахівцям доводилося враховувати і уточнювати сукупність всіх показників, а коефіцієнт сільської місцевості – ще й перераховувати заново, як і іншим вишам.

Ті, хто поступав на бюджет, міг подати лише 9 заяв на 4 спеціальності, а кількість заяв від контрактників не обмежувалася. Складним для вступників було правильно визначити пріоритети, але були й такі хлопці та дівчата, які не вагалися з вибором.

Остаточно ситуація з'ясується тільки після того, як Міністерство освіти та науки України визначиться з кількістю бюджетних місць для вишів. Але в КДПУ сподіваються, що вже отримані раніше 310 місць залишаться незмінними. Зарахування на навчання за державний кошт триватиме до 5 серпня, тож вступникам краще не зволікати з оригіналами сертифікатів. У контрактників ще є час на роздуми до 12 серпня, з урахуванням нинішньої ситуації.

Більше у сюжеті: 

Джерело: http://www.kdtro.com.ua/news/6042-6042


 

2253
Календар подій
Останні статті
Популярне
Зворотний зв'язок
Лютий 2019
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Нд
1 2 3
4 5 6 7 8 9 10
11 12 13 14 15 16 17
18 19 20 21 22 23 24
25 26 27 28