дуб

Нову прикметну традицію започаткували магістранти БП 12 Криворізького державного педагогічного університету.
Разом з викладачами природничого факультету ініціативні студенти створили Алею випускників - на території КДПУ висадили 12 дубів (Quercus robur L.).
"Дуб споконвіку був оберегом козаків. Це могутнє дерево символізує здоров’я, міць, процвітання, любов та добробут. Минуть роки, зміниться наше життя (упевнені, на краще). Прийдуть нові покоління студентів, сподіваємося, теж кращі за нас, але залишаться на згадку про нас наші дуби, зростаючи та міцніючи. Незмінною залишиться наша вдячність та повага до викладачів, до співробітників Криворізького державного педагогічного університету", - прокоментували свою гідну ініціативу випускники. Деталі - у репортажі ТРК "Рудана".