flashmobdto 1

Кафедра дошкільної освіти завжди характеризувалася чуйністю та людяним ставленням до оточуючих. 2 квітня 2020 року, у Всесвітній день розповсюдження інформації про аутизм, студенти разом зі викладачами приєдналися до флешмобу міської громадської організації «Фонд об’єднаних сердець».

flashmobdto 1

«Давайте приймати один одного такими, якими ми є, і допомагати тим, хто потребує нашої підтримки. Тільки так ми зможемо побудувати суспільство, в якому буде комфортно всім», – пишуть організатори на своїй сторінці у Facebook.

flashmobdto 2

Правила флешмобу надзвичайно прості: необхідно було зробити фото в одязі синього кольору із відповідними хештегами (#Друге квітня #АутизмЯсприймаювідмінності #ФондОб’єднанихсердець), опублікувати його в соціальній мережі й передати естафету своїм друзям. Такий жест є символом підтримки унікальних і неповторних мешканців нашого міста.

flashmobdto 3

Студентки кафедри дошкільної освіти, зокрема спеціальності «Логопедія», не залишилися осторонь цієї події, взявши активну участь у флешмобі. Їх вчинок засвідчив професійну відповідність та громадянську відповідальність здобувачок вищої освіти.

flashmobdto 4

Наші особливості – це наша окраса. Пам’ятайте, що
бути іншим – не означає бути гіршим або чужим!

11104
Календар подій
Останні статті
Популярне
Зворотний зв'язок