img2

Студенти різних спеціальностей Криворізького педагогічного проявили ініціативу щодо співпраці з громадською організацією «Сонячні діти Криворіжжя». Прес-центр дізнався подробиці цієї співпраці.

img1

У Криворізькому педагогічному здійснюється підготовка педагогічних кадрів за різними напрямками професійної діяльності. Особлива увага приділяється підготовці фахівців за спеціальностями й спеціалізаціями, компетентності яких спрямовані на роботу з дітьми, що мають особливі освітні потреби.

Сьогодні волонтерською діяльністю займаються більше ніж 50 студентів різних факультетів КДПУ. Надалі вони планують розширити коло співпраці, задля допомоги дітям із аутизмом та синдромом Дауна.

img3

«Ми розпочали нашу співпрацю з організацією, яка опікується «сонячними дітками». Поступово ми набираємося досвіду роботи з такою малечею. У майбутньому плануємо залучити ще більше студентів, волонтерів. Допомагаючи діткам, я вкотре переконуюся, що педагогіка – це моє!», – зазначила студентка факультету української філології Дарина Довгопола.

Задля допомоги таким особливим діткам, студенти КДПУ подали проєкт на конкурс «Громадський бюджет-2021».

Бажаємо успіхів у досягненні поставленої мети та плідної співпраці!