021021 1

З 14 вересня по 14 жовтня 2021 року триває громадське обговорення проєкту Положення про діяльність дитячих кімнат в установах та організаціях, ініційоване Міністерством соціальної політики України. Криворізький педагогічний не просто долучається до обговорення таких важливих документів, які реалізують сучасні соціально-педагогічні тенденції, а й з радістю ділиться власним досвідом. Від початку 2017 року на базі нашого університету працює Кімната тимчасового перебування дітей «Веселий вулик».

021021 1

Національна стратегія зі створення безбар’єрного простору в Україні одним зі своїх пунктів визначає гармонійне поєднання професійних і сімейних обов’язків. Сучасний загальнодержавний тренд у КДПУ вже багато років успішно втілюють на практиці.

021021 1

Наша кімната тимчасового перебування дітей «Веселий вулик» є частиною загальноєвропейської ініціативи «Університет дружній до сім’ї», а її робота неодноразово отримувала схвальні відгуки від представників різних відомств, експертів Національного агентства із забезпечення якості вищої освіти, Центру корпоративної соціальної відповідальності, гостей університету тощо.

021021 2

«Наш університет можна впевнено вважати одним із лідерів освітянської галузі у сфері корпоративної соціальної відповідальності перед своїми студентами, аспірантами й працівниками», – переконаний керівник молодіжного центру КДПУ #StudHub, асистент кафедри соціальної педагогіки і соціальної роботи І. О. Лисоконь. «Тренди, які сьогодні лише входять в українську практику, вже стали невіддільною частиною нашого університетського життя й мають чітко вироблену за роки свого існування систему. Корпоративна відповідальність Криворізького педагогічного не є мейнстрімом, а скоріше вже є традицією. Далеко не кожен заклад вищої освіти може похизуватися кімнатою тимчасового перебування дітей, сенсорною кімнатою, кімнатою матері та дитини, а наш університет має цю розвинену соціальноорієнтовану інфраструктуру на власній базі. Реалізовуючи таку соціальну практику протягом пяти років, КДПУ врахував європейський та наявний вітчизняний досвід, гармонійно поєднав їх і відкрив власну кімнату тимчасового перебування «Веселий вулик». Аналізуючи проєкт Положення, варто зазначити, що університетська дитяча кімната відповідає попередньо встановленим вимогам, а в деяких аспектах навіть перевершує їх».

021021 2

Довідково. Нагадуємо здобувачам вищої освіти та працівникам Криворізького педагогічного, що кімната тимчасового перебування дітей «Веселий вулик» знаходиться за адресою: м. Кривий Ріг, вул. Олександра Васякіна, буд. 54А, 1 поверх, вхід з лівої сторони будівлі (гуртожиток № 3 університету). «Веселий вулик» працює для своїх маленьких відвідувачів у будні дні (понеділок-п’ятниця), з 9:00 до 16:00.