den molodi18 3

24 червня студенти Криворізького державного педагогічного університету взяли участь у святкуванні Дня молоді, яке проходило у Металургійному районі Кривого Рогу.

den molodi18 4

В останню неділю червня в Україні відзначають День молоді та День молодіжних і дитячих громадських організацій. Молоддю у нашій країні вважаються люди віком від 14 до 35 років, проте Всесвітня організація охорони здоров’я (ВООЗ) визначила верхньою віковою межею молоді 44 роки. Ми ж вважаємо, що це свято стосується всіх тих, хто відносить себе до молоді, працює з молоддю, а також сприяє її розвиткові й становленню.

den molodi18 1

До святкування Дня молоді долучилися і представники Криворізького педагогічного. Студенти факультету іноземних мов й музично-хореографічного відділення факультету мистецтв презентували художні й музичні номери, якими привітали криворізьку молодь з її святом, бажаючи щастя, наснаги й можливості віднайти своє покликання у світі. Представників викладачів, студентів і працівників КДПУ на святі нагородили почесними грамотами від імені керівництва Металургійного району.

den molodi18 2

«Мені дуже сподобалась підготовка заходу й те, що була задіяна велика кількість учасників. З номерів, що найбільше запам’ятались, були номери представлені нашим університетом, а також локації face art, хімічні досліди, майстер-класи з hand-made й пінна вечірка», – розповідає про участь у заході студентка факультету іноземних мов Катерина Руденко.