Dnipro Region 3

27 березня 2019 року студенти гр. ГОЕ-15, магістранти-географи першого року навчання, а також представники деканату факультету географії, туризму та історії мали змогу переглянути промоційний фільм «Dnipro Region», який було створено на замовлення Управлiння зовнiшньоекономiчноï дiяльностi ДнiпроОДА.

Dnipro Region 1

Метою заходу було підвищення інформаційно-освітнього рівня студентства та формування позитивного іміджу нашої області.

У відеопрезентації показано різні аспекти життєдіяльності Дніпропетровщини, а саме успіхи розвитку промисловості, сільського господарства, науки й культури. Цікава подача матеріалу нікого не залишила байдужим; після перегляду кожен мав змогу висловити власну думку. Усі епізоди фільму було обговорено, й усі присутні дійшли висновку, що відеофільм «Dnipro Region» має високу інформаційну спрямованість, його перегляд викликає почуття гордості й патріотизму.

Dnipro Region 2

Староста гр. ГОЕ-15 Олена Скуратова зазначила: «Цей фільм не тільки цікавий, а й надзвичайно корисний. Я, як майбутній географ, узнала для себе багато нової інформації й раджу усім його переглянути».

Любов до України починається з рідної домівки, вулиці, міста, області й чим більше ми знаємо про нашу малу Батьківщину, тим більше відчуваємо причетність до розвитку майбутнього нашої держави.

Запрошуємо всіх охочих подивитися фільм за посиланням.