studrada sport 5

Спорт надає чудову можливість розвинути силу, завзятість, витривалість, уміння прогнозувати, концентрацію та впевненість, витримку та наполегливість.

studrada sport 4

Метою діяльності спортивного сектору студентської ради є сприяння фізичній активності молоді, формування команд, організація та проведення спортивних змагань різного рівня.

studrada sport 1

Члени студентської ради Криворізького педагогічного роблять усе для вдосконалення роботи спортивних гуртків і секцій, задля забезпечення комфорту та безпеки вони контролюють якість знаряддя та інвентарю, сприяють поліпшенню умов організації спортивних змагань.

studrada sport 2

Вихованці КДПУ мають чудову можливість за допомогою Студентської ради та викладачів розвинути свої навички з таких видів спорту, як бадмінтон, баскетбол, бокс, волейбол, дзюдо, легка атлетика, карате, настільний теніс, плавання, ритмічна гімнастика, футбол тощо. Члени спортивного сектору відіграють не останню роль у змаганнях, адже іноді вони беруть у них безпосередню участь у якості суддів або рефері.

studrada sport 6

Спортсмени Криворізького педагогічного отримують допомогу й поради від кращих фахівців – викладачів кафедри фізичної культури та методики її викладання.

Студентська рада Криворізького педагогічного має активну життєву позицію та опікується популяризацією спортивного та здорового способу життя, організовує заходи із запобігання правопорушень, вживання алкоголю, наркотиків, паління тощо.

studrada sport 3

Непроста й така необхідна робота спортивного сектору та небайдужого студентства приносить гарні результати – наші атлети мають високий рівень спортивної підготовки, посідають призові місця на змаганнях різного рівня та мають авторитет серед представників інших університетів.

Якщо ви працелюбні, спортивні та активні – ми чекаємо на вас!

Життя – це рух, рух – це спорт!