sunkids 1

21 грудня 2019 року в гуманітарному корпусі Криворізького педагогічного відбулося свято, яке підготувала студентська рада факультету української філології для «Сонячних дітей Криворіжжя».

sunkids 1

Напередодні новорічних свят представники студентської ради у співпраці з Криворізькою міською організацією «Сонячні діти Криворіжжя» підготували концерт-казку «Рукавичка».

Дітлахи взяли участь у низці цікавих конкурсів та ігор, під час яких із задоволенням шукали скарби. Дід Мороз та Снігуронька привітали малечу з новорічними святами, подарували солодощі та іграшки для розвитку дрібної моторики рук.

sunkids 2

Студентка ІІІ курсу Дарина Довгопола поділилася з прес-центром своїми враженнями: «Ми хотіли подарувати дітям незабутнє свято для того, щоб вони посміхалися та раділи, адже Новий рік – це пора чудес. Ці дітки заслуговують на диво та подарунки. Під час свята ми дуже хвилювалися, не знали, як відреагують дітки на запропоновані конкурси та ігри, але дарма – всі із задоволенням брали участь та ділилися з нами своїм гарним настроєм».

sunkids 3

Представники студентства Криворізького педагогічного вирішили подарувати тепло своїх сердець на казковому заході для «дітей сонця», адже саме ці хлопчики й дівчатка є особливо вразливими й відкритими для спілкування. Таких дітей необхідно оточувати увагою та намагатися максимально розвивати їх потенційні можливості.

sunkids 4

Криворізький педагогічний приєднується до привітань
та бажає кожному знайти щастя в новому році!