z shafy

7 лютого 2020 року у виставковій залі художньо-графічного відділення факультету мистецтв розпочала роботу дебютна персональна виставка студентки IV курсу гр. ОМ-16 Юлії Бобильової.

На різножанровій виставці «З ШАФИ», яка працюватиме протягом лютого, експонуються понад двадцять творчих робіт кількох останніх років в оригінальному авторському стилі талановитої студентки – натюрморти й портрети, сюжетні композиції.

z shafy 1

Ю. Бобильова бере активну участь у громадському житті факультету, виїзних пленерах, екскурсіях до музеїв, виставковій діяльності. У своїх творах вона досліджує різні техніки живопису, презентує новий погляд на звичні речі, творчо осмислює пережиті відчуття, ділиться власним баченням мистецтва художнього зображення дійсності.

z shafy 3

«Юлія є однією з кращих студенток, що володіють технікою академічного ведення малюнка й живопису, креативним мисленням під час декоративно-графічного перетворення натурного зображення. Вона допитлива, створює багато робіт різного напрямку. Спілкуючись з нею, бачиш, чим живе авторка цих художніх творів», – розповідає куратор гр. ОМ-16, ст. викладач кафедри образотворчого мистецтва О. С. Юрченко.

z shafy 2

Студентська персональна виставка є непересічною подією та важливим етапом творчого шляху молодого митця. Цей успіх – невипадковий: зав. кафедри образотворчого мистецтва, канд. пед. н., доц. І. О. Красюк відзначає неабияку працелюбність, художню інтуїцію Юлії, її вражаюче бажання вчитися, відкритість до творчого спілкування, готовність до конструктивної критики, наголошуючи на втішній тенденції участі творчої молоді в мистецькому житті факультету та міста, що є важливим для майбутньої професійної діяльності сучасного педагога.

Криворізький педагогічний вітає талановиту студентку з визначним досягненням
і бажає невичерпного натхнення на шляху до нових вершин художньої творчості!