lovemusic20 0

Протягом трьох днів, 14-16 лютого 2020 року у Дніпрі проходив VІІІ Міжнародний фестиваль-конкурс творчості та мистецтва «Музика кохання». Учасниками цієї яскравої події стали представники музично-хореографічного відділення факультету мистецтв Криворізького педагогічного.

lovemusic20 1

Захищали честь університету Катерина Добридник, Ірина Лещук, Ірина Яблуновська і концертмейстер Богдан Андрейчик під керівництвом канд. пед. н., доц. кафедри методики музичного виховання, співу та хорового диригування Е. О. Кокаревої.

lovemusic20 2

Програма складалася з трьох напрямків: інструментальна музика, вокал і хореографія. Студенти педагогічного взяли участь у вокальному напрямку «молодіжної» вікової категорії, а також випробували свої сили в номінаціях «естрадний» і «академічний» вокал.

lovemusic20 3

Головною вимогою конкурсу було виконання однієї пісні тривалістю до чотирьох хвилин. Тематика творів мала бути ліричною, класичною або присвяченою вічному почуттю кохання.

lovemusic20 4

Незважаючи на шалену конкуренцію, наша молодь отримала чудові результати:

Лауреат I премії – тріо вокальної студії «DreamSound» у складі Катерини Добридник, Ірини Лещук, Ірини Яблуновської;

lovemusic20 5

Лауреат I премії в номінації «Академічний вокал» – Ірина Яблуновська;

lovemusic20 6

Лауреат III премії в номінації «Естрадний вокал» – Катерина Добридник.

Вітаємо наших переможців і бажаємо творчих досягнень!