open lecture 3

29 квітня 2020 року на кафедрі англійської філології факультету іноземних мов відбулася відкрита онлайн-лекція. Відповідно до Порядку присвоєння вчених звань науковим і науково-педагогічним працівникам, проведення відкритої лекції є однією з вимог для здобуття наукового ступеня доцента. Для факультету іноземних мов це перша подія такого формату.

open lecture 3

Лекцію з теоретичного курсу англійської граматики для студентів IV курсу на тему «Вступ до прагматики» прочитала старший викладач кафедри англійської філології, канд. пед. наук М. В. Малоіван – здобувач наукового ступеня доцента. Проведення лекції було організовано в режимі веб-конференції на платформі Zoom.

Загалом на відкритому занятті були присутні понад 50 осіб. До лекції, крім студентів, долучились викладачі факультету, завідувачі кафедр, декан факультету та проректор з наукової роботи університету.

open lecture 3

Здобувачі вищої освіти дізналися про історію розвитку, предмет і основні поняття прагматики – розділу лінгвістики та семіотики, який вивчає вплив контексту на зміст висловлювання. Під час заняття, що проводилось англійською мовою, викладач активно взаємодіяла зі студентами, які відповідали на питання та брали участь в онлайн-опитуванні за темою лекції. Окремо слід зазначити, що ця участь засвідчила високий рівень володіння англійською мовою студентами факультету.

open lecture 3

Після завершення лекції на засіданні кафедри англійської філології, проведеному відповідно до вимог наказу по університету від 23 квітня 2020 р. № 126, відбулося зацікавлене обговорення відкритого заняття, за підсумками якого  онлайн-лекція, прочитана М. В. Малоіван, отримала схвальну оцінку.

Бажаємо викладачам університету успіхів в опануванні нових інноваційних форм
та методів дистанційного навчання!