sport tourism 0

З 10 по 13 вересня 2020 року студенти ІІІ курсу спеціальності 014 Середня освіта (Фізична культура) проходили навчальну практику зі спортивного туризму.

sport tourism 2

Практику провели викладачі кафедри туризму та економіки – кандидат географічних наук, доц. В. Л. Казаков і асистент кафедри О. А. Матіщук. Шлях учасників туристичного походу проліг Кінбурном – півостровом із дивовижними озерно-піщаними ландшафтами з кучугурами, лиманами й білими солончаками, гарною і мілкою Ягорлицькою затокою, теплим Чорним морем, чудовими сосновими лісами.

sport tourism 1

Заліковий степенний похід мав довжину 52 кілометри, які подолали за 3 дні. Група туристів йшла непростими дорогами, стежками та бездоріжжям по піскам Кінбурнської піщаної арени. Бродами було подолано 5 проток між озерами й між лиманами та морем. Особливо дивовижною стала «радіалка» на самий мис Кінбурну та спосіб її реалізації – бігом.

sport tourism 3

Завершилася подорож плаванням на катері через широкий Дніпровсько-Бузький лиман в місті Очаків. «Під час практики студенти вчилися ставити намети, укладати рюкзак, розводити вогонь і варити їжу на багатті. Для майбутніх спортсменів цей досвід став добрим вишколом. Тепер ми знаємо, що випускники можуть повністю самостійно організувати та провести туристичний похід із молоддю. Практика вдалася на славу!», – розповів В. Л. Казаков.

Вітаємо майбутніх фахівців з успішною практикою та бажаємо нових відкриттів!

Популярне
Зворотний зв'язок