img32

Факультети Криворізького педагогічного продовжують традицію урочистих посвят у першокурсники. 18 вересня 2020 року відбулася ХХІІІ Посвята першокурсників спеціальності «Історія».

img33

На кургані Ляхова могила біля Карачунівського водосховища, поблизу святилища Горка, зустрілися декілька поколінь істориків КДПУ: викладачі, студенти ІІ-IV курсів, магістранти, випускники минулих років і, звісно, герої дня – першокурсники.

img57

Історія цих заходів налічує вже не одне десятиріччя. Під час однієї з перших посвят, у 1998 році, до лав майбутніх дослідників приєднався й А. В. Тарасов – нині кандидат історичних наук, доцент кафедри історії України та правознавства.

img58

За традицією на посвяті першокурсники побачили низку історичних епізодів, занурилися в атмосферу минулих епох. Цього року не оминули увагою й актуальну тему карантинних обмежень: у пригоді стали відомі атрибути їх середньовічної історії.

img83

Бажаємо майбутнім історикам успішного навчання в колі однодумців!