hg vystavka

Криворізький педагогічний – це не тільки освітній, а й культурний осередок нашого міста. Щорічно на базі університету проходять різноманітні заходи творчого спрямування. 9 жовтня 2020 року у виставковій залі художньо-графічного відділення факультету мистецтв відбулося відкриття тематичної виставки.

hg vystavka 1

Важливим напрямком діяльності художньо-графічного відділення є створення особливої галереї. Традиційно протягом року відбувається понад 5 таких демонстрацій. Першою в цьому навчальному році стала презентація виставкових робіт до Дня художника.

hg vystavka 2

«Тут завжди вирує мистецьке життя. Ми показуємо нашу творчість, демонструємо своє покликання й творчі здобутки. На виставці експонуються роботи студентів і викладачів художньо-графічного відділення. За 5 років навчання студенти опановують живопис, побудову малюнку, а потім – презентують свої здобутки в нашій галереї», – розповідає старший викладач кафедри образотворчого мистецтва В. В. Мішуровський.

hg vystavka 3

Представлені картини виконані в різних жанрах – портрета, натюрморту, пейзажу, тематичної картини. Варто зазначити, що кожне полотно має власний характер, а митці передають свій настрій за допомогою багатьох художніх технік: графіки, пастелі, акварелі, гуаші та олійного живопису.

hg vystavka 4

Вишуканість, неповторність, гра кольорів – на це варто подивитися! Виставка відкрита для всіх охочих з 9.00 до 15.00 до 31 жовтня. Головна умова для відвідувачів – дотримання карантинних норм.