12 жовтня 2021 року відбулася нарада при ректорі університету. У нараді взяли участь проректори, декани й заступники деканів факультетів, завідувач навчально-методичного відділу, головний бухгалтер університету. На нараді обговорювався стан комп’ютеризації та інформатизації університету.

Під час наради доповідала Шестопалова О. В., керівник інформаційно-обчислювального центру університету. Окреслюючи основні завдання ІОЦ на 2020-2021 н. р. Оксана Василівна акцентувала увагу на забезпеченні функціонування комп’ютерної інфраструктури університету; технічній підтримці офіційного сайту КДПУ, мережі документообігу університету, системи управління електронними навчальними курсами тощо.

Звітуючи, доповідач зазначила, що протягом 2019-2020 н.р. продовжено роботу з покращення комп’ютерного стану університету: обладнано нові й модернізовано наявні комп’ютерні аудиторії, удосконалено устаткування деканатів, закуплено настінні екрани, проектори, презентери, маршрутизатори, витратні матеріали, засоби криптографічного захисту інформації, різограф, МФУ тощо. Найближчим часом планується впровадження АС «Деканат» задля автоматизації адміністративних і навчально-методичних процесів та програми Koha – удосконалення діяльності бібліотеки КДПУ.

Під час обговорення виступили Бондаренко О. В., завідувач навчально-методичного відділу; Віхрова О.В., декан фізико-математичного факультету; Гергель Є. Л., декан психолого-педагогічного факультету; Семененко Л. М. декан факультету української філології.

Підсумовуючи, ректор університету Шрамко Я. В. позитивно оцінив діяльність інформаційно-обчислювального центру та окреслив перспективи подальшого розвитку інформаційної комп’ютерної інфраструктури університету.

У різному виступили:

• Лисечко В. П., проректор з науково-педагогічної роботи, який нагадав, що відповідно до розпорядження від 09 жовтня 2020 р. № 3 необхідно подати плани профорієнтаційної роботи факультетів на 2020‑2021 н. р. та пропозиції щодо її дистанційної організації (до 16 жовтня 2020 р.).