img24

22 грудня 2020 року в екологічній лабораторії кафедри ботаніки та екології пройшло нагородження переможниці конкурсу «Шляхи оптимізації екологічного аспекту промислового Криворіжжя» від залізного гіганта нашого міста ПАТ «АрселорМіттал Кривий Ріг». Як це відбувалося, дізнавався прес-центр.

img62

На початку святкового заходу куратор проєкту, начальник відділу з функціонування системи екологічних заходів, стандартизації та метрології ПАТ «АрселорМіттал Кривий Ріг» С. І. Сагайдак наголосив: «”АрселорМітал Кривий Ріг” уже декілька років поспіль долучає молодь до розв’язання екологічних проблем. Цьогоріч запропонована тема викликала інтерес студентства одразу двох закладів вищої освіти: Криворізького педагогічного й Криворізького національного університету. Було представлено дуже багато цікавих ідей, проте впевнену перемогу здобула представниця КДПУ».

img67

Згідно з карантинними обмеженнями процедура нагородження відбувалася в тісному колі організаторів, наукового керівника й студентки-переможниці - Любові Круковець. Попри це, атмосфера в аудиторії була дійсно святковою. Науковий керівник переможниці, доцент кафедри ботаніки та екології В. М. Савосько дуже пишається своєю вихованкою й зазначає: «Робота студентки спрямована на виконання конкретних практичних завдань екологічного змісту. Об’єктом дослідження було обрано перлину нашого регіону - Долгінцевський дендропарк, заснований у 60-х роках стараннями наших викладачів. З часом цей об’єкт став втрачати свої позиції взірця зони зелених насаджень. Студентка проаналізувала історію й сучасний стан дендропарку, виявила найбільш актуальні проблеми й запропонувала заходи для відновлення зеленої краси».

img84

Перемозі нашої студентки Любові Круковець сприяла довготривала підготовка, тісна співпраця з науковим керівником і палке бажання покращувати екологічну ситуацію нашого міста. Саме тому тема її наукового проєкту отримала назву «Покращення стану довкілля промислового Криворіжжя шляхом оптимізації стану зелених насаджень».

img89

«Я обрала цю тему для свого наукового проєкту, оскільки переконана: наше місто потребує нових зелених насаджень, природних об’єктів, озеленення вже існуючих ділянок. Насамперед це необхідно для того, щоб ми мали змогу виїжджати кудись відпочивати й насолоджуватися красою», – наголошує майбутня фахівчиня з екології.

img94

Криворізький педагогічний вітає переможницю
й бажає успіхів у подальшій науковій діяльності!