img38

Протягом 2020 року студенти музично-хореографічного відділення факультету мистецтв демонстрували високий рівень професійної підготовки на багатьох конкурсах і фестивалях.

img39

У грудні 2020 року відбувся ІІ Міжнародний відкритий багатожанровий фестиваль-конкурс мистецтв «Лиманські зорі». Під керівництвом канд. пед. наук, доц. кафедри методики музичного виховання, співу та хорового диригування Л. І. Косяк та в супроводі концертмейстера О. В. Ладуби студенти музично-хореографічного відділення стали лауреатами у двох номінаціях:

• «Академічний вокал» – Родрігес Артеага Маргарита (І місце);
  • «Естрадний вокал» – Вікторія Євтушенко (ІІ місце).

img40

На цьогорічній церемонії нагородження конкурсу «Студент року Дніпропетровщини 2020» лауреатом у номінації «Художня самодіяльність року» стала магістрантка факультету Ірина Яблуновська.

img82

Починаючи навчання в Криворізькому педагогічному, здобувачі вищої освіти проявляють свої здібності та активно беруть участь у різноманітних фестивалях. Так, на VIII Міжнародному фестивалі-конкурсі інструментального, вокального, хореографічного, театрального, циркового мистецтва та театрів мод «Мій світ – мистецтво» студентка І курсу Діана Пархоменко отримала диплом лауреата І ступеня в номінації «Академічний вокал».

img83

Студенти Катерина Добридник та Богдан Андрейчик здобули диплом лауреата І ступеня у віковій категорії «Профі» номінації «Фортепіано» на Міжнародному конкурсі «SOZVEZDIYE PODZIMU / GOLD EUROPE 2020» (Чехія). Керівництво здійснювали декан факультету мистецтв, канд. філос. наук, доц. О. І. Шрамко та канд. мистецтвознавства, доц. кафедри музикознавства, інструментальної та хореографічної підготовки О. В. Чеботаренко.

Вітаємо студентів музично-хореографічного відділення з підкоренням нових вершин!