img21

Проведення гостьових лекцій нині стало незамінним елементом освітнього процесу сучасного ЗВО. Залучення фахівців різного профілю дозволяє по-новому поглянути на певну наукову проблему, демонструє різноманітні шляхи її розв'язання, формує критичне мислення студентів.

img22

Днями на факультеті іноземних мов відбулася онлайн-лекція на тему «Сталеливарне виробництво та історія його становлення», яку прочитав головний технолог технічного відділу аглодоменного департаменту ПАТ «АрселорМіттал Кривий Ріг» пан Нагендра Бандару.

img43

Цільовою аудиторією гостьової лекції стали переважно студенти I-IV курсів спеціальності «Філологія. Переклад». Цей практичний інтенсив не тільки розширив уявлення молоді про ключову галузь нашого міста, а й збагатив словниковий запас специфічною термінологією.

img55

Онлайн-зустріч дала змогу майбутнім фахівцям краще запам’ятати нову лексику, а набутий досвід сприятиме їх швидкій адаптації до умов праці на виробництві й вільному орієнтуванню в тематиці металургійної промисловості. Професійне володіння специфічною термінологією забезпечує міжнародну комунікацію промислових гігантів різних країн, а отже, є важливим умінням для студентів спеціальності «Філологія. Переклад».

Криворізький педагогічний дякує пану Нагендрі
за цікаву та насичену лекцію!