img22

Практична підготовка є важливим етапом становлення майбутнього фахівця. Виробнича практика студентів – це своєрідний тренажер для набуття необхідних професійних навичок під керівництвом досвідчених спеціалістів.

img41

Згідно з навчальним планом і графіком освітнього процесу на виробничу педагогічну корекційно-реабілітаційну практику вийшли студенти спеціальності «Соціальна робота». Це остання практика для четвертокурсників перед набуттям освітньо-кваліфікаційного рівня «бакалавр».

Виробнича практика останнього року навчання на бакалавраті зазвичай є найтривалішою й найвідповідальнішою. На попередніх курсах студенти навчилися аналізувати роботу педагогів, знайомилися з документацією, опановували специфіку майбутньої діяльності. Нині ж настав час самостійного виконання посадових обов’язків соціального педагога.

img47

Практика триває з 1 лютого по 14 березня 2021 року. За цей час здобувачі вищої освіти матимуть змогу поглибити та збагатити свої знання про діяльність КЗО КСШ «Надія» ДОР, усвідомити проблеми дітей цього закладу та шляхи їх розв'язання. Виконання таких завдань не повинно становити жодних труднощів, адже студенти мають професійну підтримку керівниці практики, доцентки кафедри соціальної педагогіки і соціальної роботи, канд. пед. наук, доц. І. В. Размолодчикової.

img59

Після завершення практики студенти повинні завантажити результати своєї діяльності, щоденники спостережень та іншу документацію на Moodle. Для успішного проходження практики варто пам’ятати про системність, логічність і послідовність виконання всіх необхідних завдань.

Бажаємо здобувачам вищої освіти досконало опанувати практичний аспект майбутньої професійної діяльності!