010621 1

Криворізький педагогічний постійно знаходить нові приводи для радощів. Представники музично-хореографічного відділення факультету мистецтв принесли ще одну перемогу до скарбнички відзнак альма-матер.

010621 2

Днями, 26 травня 2021 року, на базі Центральноукраїнського державного педагогічного університету імені Володимира Винниченка відбулася IV Міжнародна студентська науково-практична конференція «Митець з українською піснею в серці», присвячена 100-річчю вшанування пам’яті Миколи Леонтовича. У зв’язку з об’єктивними обставинами подію провели в дистанційному форматі.

010621 3

Головна мета конференції – активізація наукового мислення, творчо-інтерпретаційного потенціалу й художньої культури студентів у процесі дослідження й презентації музично-творчого доробку всесвітньо уславленого митця Миколи Леонтовича та розкриття особливостей розвитку різних видів мистецтва у вітчизняному та європейському мистецько-культурному просторі на зламі ХІХ-ХХ століть.

010621 4

Криворізький педагогічний на конференції представляли студентка ІІ курсу факультету мистецтв Ольга Нікітіна (науковий керівник – кандидат педагогічних наук, доцент Р. О. Любар), Богдан Андрейчик (науковий керівник – кандидат мистецтвознавства, доцент О. В. Чеботаренко), Карина Ситніченко (науковий керівник – доктор педагогічних наук, професор Н. А. Овчаренко), Тамара Сіміонова (науковий керівник – кандидат педагогічних наук, доцент Р. О. Любар), Ірина Яблуновська (науковий керівник – кандидат педагогічних наук, доцент Е. О.  Кокарева).

010621 1

Програма учасників конкурсу в межах конференції складалася з двох творів: перший належав до репертуару хору (a capella), де вибір композиції визначав рівень виконавської майстерності; другий – твір із супроводом за вибором учасника. Члени висококваліфікованого журі оцінювали конкурсантів за такими критеріями: природні музичні здібності, рівень виконавських умінь, достовірність трактування, артистизм, індивідуальність тощо. 010621 5

Другі місця у двох різних номінаціях посіли студентки факультету мистецтв нашого університету: Ольга Нікітіна (група МХК-19), художній керівник – кандидат педагогічних наук, доцент Руслана Любар, концертмейстер – Галина Зброй; та Ірина Яблуновська (група МХКм-16), керівник – кандидат педагогічних наук, доцент Елеонора Кокарева, концертмейстер – Інна Мукосій.

«Дуже приємна подія! Надзвичайно високий рівень конкурсу, журі - провідні хормейстери України, доктори наук закладів вищої освіти Києва та Кропивницького! Високо оцінений виступ Яблуновської Ірини!», – зазначає художній керівник дівчини Е. О. Кокарева.

Криворізький педагогічний вітає переможців і бажає нових музичних звершень!