090621 1

Наприкінці травня 2021 року відбувся Міжнародний фестиваль-конкурс мистецтв «Яскраві таланти весни» (м. Київ), до якого в дистанційному форматі долучилася студентка музично-хореографічного відділення факультету мистецтв.

090621 2

Метою та завданнями фестивалю стали збереження й популяризація національних культур; розвиток творчих контактів між колективами та їх керівниками; підвищення виконавської майстерності колективів і окремих виконавців.

Конкурс проходив за такими номінаціями: вокал, хореографія, фольклорно-етнографічний жанр, театри мод, театральний жанр, інструментальний жанр та декоративно-прикладне мистецтво.

Основними критеріями оцінювання вокальних виступів учасників стали музичність, художнє трактування музичного твору, чистота інтонації та якість звучання, краса тембру й сила голосу, сценічна культура, складність репертуару, його відповідність виконавським можливостям і віковій категорії виконавця, виконавська майстерність.

090621 3

Для участі в конкурсі було необхідно представити два різнохарактерні твори загальною тривалістю не більше 7 хвилин.

До конкурсу долучилася солістка вокальної студії «DreamSound», студентка І курсу музично-хореографічного відділення Катерина Кулакевич. Підготовка до конкурсу здійснювалася під керівництвом канд. пед. наук, доц. кафедри методики музичного виховання, співу та хорового диригування Е. О. Кокаревої за участю концертмейстера І. В. Мукосій.

090621 4

Виступи учасників оцінювало професійне журі, яке надало персональні рекомендації та визначило лауреатів в кожній із номінацій. За отриманими результатами Катерина Кулакевич стала лауреатом І премії в номінації «Естрадний вокал» за виконання музичного твору Billy Joel – «New York State of Mind».

090621 1

«Я дуже давно мріяла виконати пісню з американського мюзиклу «Хор», яку я почула ще в дитинстві. Дізнавшись про це, художній керівник нашої вокальної студії допомогла мені втілити мій задум у життя. На завершення конкурсу я навіть отримала позитивний коментар від членів журі», – розповіла прес-центру призерка фестивалю Катерина Кулакевич.

Криворізький педагогічний вітає із вокальною перемогою та бажає творчого натхнення!

29 30