110621 1

Протягом трьох місяців, у період із березня по травень 2021 року, кафедра соціології та масових комунікацій проводила конкурс студентських журналістських робіт на тему «Медіа і права людини: основні вектори висвітлення порушення прав людини в ЗМК». Цей захід був орієнтований на студентів усіх спеціальностей ЗВО нашого міста.

110621 1

Подія відбувалася за підтримки Інституту журналістики Київського національного університету імені Тараса Шевченка, Центру прав людини ZMINA, ПРООН в Україні (проєкт «Права людини для України»). Організаторами виступили завідувачка кафедри соціології та масових комунікацій, доцентка І. В. Грабовець і старша викладачка О. О. Комарова.

110621 2

Місією конкурсу є сприяння якісним змінам у журналістській та медійній освіті, стимулювання розвитку медіадіяльності на цінностях прав людини. Усього було представлено 5 номінацій: «Інклюзія в дії», «Ні – мові ворожнечі!», «Свобода слова не має меж?», «Ґендерна рівність», «У фокусі». Кожна з цих номінацій є суспільно важливою, адже розкриває нове бачення різних соціальних проблем.

110621 2

Кожен учасник мав можливість самостійно обрати формат своєї роботи: письмовий матеріал, фотоілюстрація, відео, плакат, інфографіка тощо. Згідно з положенням до кожного формату робіт висувалися свої вимоги допуску до участі в конкурсі.

Після попереднього перегляду відбувалося оцінювання робіт. До критеріїв оцінки входили такі показники: професіоналізм, змістовність, повнота розкриття теми, жанрова відповідність, власна назва поданого матеріалу, оригінальність, лексична (стилістична) грамотність тощо.

110621 3

Відповідно до результатів конкурсу був обраний переможець – студент гр. СМК-20 факультету географії, туризму та історії Михайло Бистров із відеороботою «Літо, море, відпочинок». Юнак висвітлив надзвичайно важливу та особливо актуальну влітку тему – оснащення пляжів спеціальними пандусами для вільного доступу та пересування людей з інвалідністю. Підготовлений матеріал ви можете переглянути за посиланням.

Криворізький педагогічний пишається своїми студентами й бажає успіхів у зміненні світу на краще!

16049
Календар подій
Останні статті
Популярне
Зворотний зв'язок