210921 1

Науково-педагогічні працівники Криворізького педагогічного – справжні майстри своєї справи, які є взірцями для молодого покоління. Днями свій професіоналізм на всю країну продемонструвала доцентка кафедри методики музичного виховання, співу та хорового диригування, канд. пед. наук М. В. Вікторова, яка вразила зірок шоу-бізнеса на вокальному проєкті «Співають всі».

210921 2

«Співають всі» – це нове талант-шоу, адаптоване за британським форматом музичного шоу «All Together Now». Головне завдання учасників – своїм виступом змусити підвестися якомога більше зіркових членів журі, кількість яких сягає 100 осіб. Виявила бажання взяти участь у цьому телепроєкті доцентка кафедри методики музичного виховання, співу та хорового диригування М. В. Вікторова.

210921 3

«Я відчуваю, що мені необхідно крокувати пліч-о-пліч із часом, бути справжнім борцем, змагатися з молоддю – все це викликає азарт, у якому я відчуваю потребу. Цей проєкт – унікальне явище, коли сотня зірок, фактично, прийшли на мій концерт. Мені дуже хотілося, щоб судді по-справжньому оцінили мій виступ, адже Бог дав мені голос, над яким я працюю. Тому я сподіваюсь, що я стану діамантом», – поділилася враженнями викладачка під час відеовізитівки.

210921 4

Представниця Криворізького педагогічного виконала композицію з класичного оперного репертуару Карла Орфа «Luna». Це надзвичайно складне завдання, з яким М. В. Вікторова впоралася бездоганно. Співачка вразила чистотою виконання, силою голосу, тембральною грою та манерністю, за що й отримала 83 зіркових бали. Насолодитися цією миттю можна за посиланням.

210921 5

Особливо цінним є коментар української оперної співачки Олени Гребенюк:«Браво! Класичний вокал є найскладнішим з усіх існуючих. Я знаю, що стояти з мікрофоном на сцені та співати у класичній манері перед такою кількістю вокалістів дуже складно. Я вклоняюся перед вами. Браво!».

210921 6

Криворізький педагогічний пишається Маргаритою Вікторовою
та бажає творчій викладачці нових успіхів у музично-педагогічній діяльності!
Травень 2024