posviata geo21 2

Традиційно на початку навчального року на факультетах Криворізького педагогічного проходять різноманітні цікаві та унікальні посвяти в студенти, які організовують старшокурсники й куратори груп.

posviata geo21 3

17 вересня 2021 року на факультеті географії, туризму та історії відбулася посвята першокурсників спеціальності «Географія», яку організували студенти другого курсу. Підготовкою святкової події займалися також куратори новоспечених студентів – канд. геогр. наук, ст. викладачка кафедри географії та методики її навчання О. Й. Лакомова та асистент кафедри Т. А. Карпенко.

posviata geo21 4

Посвята розпочалася з цікавої подорожі до Карачунівського водосховища. Саме там на першокурсників чекав жвавий квест із різноманітними географічними завданнями.

Викладачі підготували й захопливий марафон, що містив питання різної складності з різних розділів географії. Винуватці свята із задоволенням брали участь в обговореннях та активно демонстрували свої знання.

posviata geo21 1

Також присутнім було запропоновано долучитися до танцювального флешмобу, під час якого кожен міг вивчити нові рухи в супроводі веселих і запальних пісень.

На завершення посвяти організували невеличкий пікнік, де всі спробували смачні похідні страви, приготовані на вогнищі.

Популярне
Зворотний зв'язок