history 1

У Криворізькому педагогічному можна не лише здобути якісну вищу освіту та стати справжнім фахівцем своєї справи, а й відчути всі переваги та можливості насиченого студентського життя.

history 1

Кожного вересня відбувається традиційна посвята першачків у студенти. На факультеті географії, туризму та історії відбулася церемонія посвяти першокурсників спеціальності «Історія». Захід проходив на кургані Ляхова могила, що знаходиться в Криворізькому районі.

history 2

Студенти старших курсів та куратори груп організували для новоспечених здобувачів вищої освіти квест. Він складався з декількох станцій-локацій, які мали привести учасників до кургану, розташованого на першому вододілі правого берега Карачунівського водосховища.

history 2

Під час проходження етапів квесту й виконання історичних завдань першокурсникам допомагали їх наставники та старшокурсники.

На завершення жвавого й насиченого святкування учасники заходу долучилися до історичних розвідок на місці археологічних досліджень давніх поселень та отримали дипломи, які засвідчили їхню приналежність до професійних студентів-істориків.

Вітаємо наших першачків із початком навчання
за однією з найбільш захопливих спеціальностей Криворізького педагогічного!
Травень 2024