img5

Традиційно навчальний рік для наших науково-педагогічних працівників розпочинається продуктивно. Днями представники Криворізького педагогічного долучилися до регіональної (не)конференції у форматі Edcamp.

img11

Регіональна (не)конференція у форматі EdСamp проходить за підтримки Відділу преси, освіти та культури Посольства США в Україні, Heinrich Boll Foundation, Бюро Київ — Україна, компанії EdPro, компанії Lenovo, видавництва «Ранок», ГО «Смарт Освіта», порталу «Нова українська школа», видавничої групи «Шкільний світ», медіагрупи «Накипіло», краудфандингової платформи «Спільнокошт».

img12

8 жовтня 2021 року в Горішніх Плавнях на базі ЗОШ І-ІІІ ступенів № 1 відбулася Магістральна (не)конференція «На вістрі освітніх інновацій» у межах формату EdСamp за участю представників КДПУ: кандидата педагогічних наук, доцента кафедри фізики та методики її навчання Н. А. Хараджян, старшого викладача кафедри інформатики та прикладної математики І. С. Закарлюки, кандидата педагогічних наук, доцента кафедри педагогіки та методики технологічної освіти Ю. С. Кулінки.

img16

Учасники заходу мали змогу дізнатися про останні новинки робототехнічної галузі, легоконструювання, про експериментаріум у школі, досвід проведення інженерних тижнів і віртуальну реальність на сучасному уроці, про мотивацію сучасних учнів і про щоденник для вчителя. Крім цього, присутні мали можливість прослухати міні-лекцію «Робототехніка: коли почати», підготовлену нашим спікером, доц. Н. А. Хараджян.

img28

«На мій погляд, це один із найкращих заходів у сфері робототехніки. Дуже важливо рухатися разом із тими, хто був фундаторами цієї справи. Мої враження від заходу перевернули мій світ та поглибили розуміння нашої діяльності. У чотирьох школах упроваджується робототехніка. Кабінети повністю обладнані засобами компанії LEGO, з якими працює початкова школа, а робототехніку починають упроваджувати вже з дитячих садочків. Тому хочу сказати, що є куди прагнути, існують дієві приклади і є реальні рішення й зацікавлені люди», – ділиться враженнями в соціальних мережах Н. А. Хараджян.

img31

Такий інтерактив сприяє підвищенню педагогічної кваліфікації, розширенню світогляду в аспекті актуальної сучасної тематики, обміну передовим освітянським досвідом.

17019
Календар подій
Останні статті
Популярне
Зворотний зв'язок