img8

23 листопада 2021 року викладачі та магістранти факультету іноземних мов Криворізького педагогічного взяли участь в онлайн-заході, організованому в межах «Платформи інтермедіальних досліджень».

img9

Захід відбувся на базі Запорізького національного університету. «Платформа інтермедіальних досліджень» — це громадська організація, яка об’єднує науковців з різних куточків України з метою дослідження інтермедіальності. До заходу долучилися й представники Чорноморського національного університету імені Петра Могили, Запорізького національного університету, Харківського національного педагогічного університету імені Григорія Сковороди та Бердянського державного педагогічного університету.

Модератор зустрічі, голова «Платформи інтермедіальних досліджень» Світлана Маценко повідомила порядок денний онлайн-конференції та зазначила: «Сьогодні ми поговоримо про те, як інтермедіально працює інтерпретація, та спробуємо створити її трирівневу модель».

img13

Метою події стала інтермедіальна інтерпретація драми Лесі Українки «Камінний господар» у короткометражному фільмі. Структура заходу передбачала три рівні інтерпретації: перегляд фільму, виступи професорів і колективне обговорення.

img14

Присутні переглянули стрічку «Остання спокуса Дон Жуана» режисера Дмитра Коновалова, яку створила студія «Док.Кіно. Трансформація». Головним героєм фільму став філолог, настоятель Івано-Богословського храму м. Харкова Віктор Маринчак.

img18

Із доповіддю на тему «Фільм „Остання спокуса Дон Жуана“ як інтермедіальна інтерпретація драми Лесі Українки „Камінний господар“» виступили д-р філол. наук, проф. Н. М. Торкут (м. Запоріжжя) та д-р філол. наук, проф. Т. П. Шестопалова (м. Миколаїв).

img23

Учасники зустрічі жваво обговорили фільм і доповіді; кожен мав змогу поставити запитання до режисера та головного героя фільму й отримати на них відповіді під час живого спілкування.

Дякуємо організаторам за чудову можливість більше дізнатися
про сучасні шляхи інтерпретації творів Лесі Українки!
17595
Календар подій
Останні статті
Популярне
Зворотний зв'язок
Грудень 2021
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Нд
1 2 3 4 5
6 7 8 9 10 11 12
13 14 15 16 17 18 19
20 21 22 23 24 25 26
27 28 29 30 31