img5

Криворізький педагогічний здійснює підготовку всебічно розвинених, конкурентоспроможних спеціалістів. Про це свідчить тематика різноманітних заходів загальноуніверситетського та факультетського рівнів.

img10

26 листопада 2021 року на музично-хореографічному відділенні факультету мистецтв відбувся онлайн-захід «Музична подорож країнами світу». Ініціаторами цієї події виступили здобувачі вищої освіти, зокрема магістранти другого року навчання.

img11

Дистанційний концерт мав триєдину мету: сформувати ціннісні установки щодо поваги до звичаїв і традицій різних світових культур; розвинути пізнавальний інтерес студентів до світової музичної спадщини; сприяти глибокому розумінню духовних скарбів світового музичного мистецтва.

img16

Івент, який запропонували майбутні випускники, мав ігрову форму проведення – подорож країнами світу. Віртуальна екскурсія ознайомила співочу молодь з історією, культурою, видатними митцями провідних європейських держав. У фокусі заходу було мистецтво України, Італії, Франції, Росії, Угорщини, Іспанії.

img19

Варто наголосити, що онлайн-конференція мала не тільки інформаційний характер. Всі учасники мали можливість попрацювати з наочністю до музичного матеріалу, відповідною презентацією, програмним забезпеченням, відеозаписами та фонограмами.

img20

У мультимедійній формі було презентовано виступи представників музично-хореографічного відділення факультету мистецтв, які виконували композиції, дотичні до тематики заходу.

Криворізький педагогічний бажає молоді успішно вивчати мистецтво інших країн,
берегти й збагачувати власну культуру!