img7

Восени 2021 року відбувся Міжнародний фестиваль-конкурс дитячої та юнацької творчості «Барвиста осінь», який був організований у межах проєкту фестивалю «Квітуча Україна». До цього фестивалю долучилися здобувачі вищої освіти музично-хореографічного відділення факультету мистецтв.

img7

Конкурс було організовано Оргкомітетом фестивалів «Квітуча Україна» (Україна, Київ), міжнародним фестивальним рухом «Stars Way» (Чеська республіка, Прага) та агенцією «Galactic Travel» (Греція, Салоніки) за підтримки Міністерства культури України.

img7

Його метою стала презентація творчих досягнень художніх колективів та солістів; створення умов для духовного й культурного розвитку дітей; встановлення творчих контактів, обмін творчим досвідом; демонстрація майстерності виконавців; зміцнення дружніх зв’язків між талановитою молоддю.

Учасники були розподілені за такими жанрами: вокал, хореографія, інструментальний жанр, оригінальний жанр, театр мод, театральний жанр, декоративно-прикладне мистецтво.

img7

Виступи учасників конкурсу оцінювало міжнародне журі, яке складалося з відомих артистів, педагогів творчих дисциплін, режисерів, керівників творчих колективів, діячів культури й мистецтва, організаторів міжнародних фестивалів у Словаччині, Чехії, Угорщині, Австрії, Македонії, Хорватії, Болгарії та Чорногорії.

img7

До конкурсу долучилися вихованці вокальної студії «DreamSound», якою опікується канд. пед. наук, доц. кафедри методики музичного виховання, співу та хорового диригування Е. О. Кокарева.

За результатами цього фестивалю здобувачі вищої освіти музично-хореографічного відділення нагороджені дипломами лауреатів І премії у відповідній номінації:

• солістки Катерина Кулакевич і Тетяна Атачук (номінація «Естрадний вокал»);
  • дует «Soul’s Voice» у складі Анастасії Барасій та Ольги Серентюк (номінація «Естрадний вокал»).

Вітаємо нашу обдаровану молодь та бажаємо успішної реалізації творчих задумів!