221221 1

17 грудня 2021 року відбулося традиційне нагородження переможців туристичної премії нашої країни «Ukraine Tourism Awards 2021». До цієї події долучився й завідувач кафедри туризму та економіки факультету географії, туризму та історії Криворізького педагогічного В. Л. Казаков.

221221 1

Організаторами премії стали Державне агентство розвитку туризму (ГАРТ), громадська організація VISIT Ukraine та Київська Туристична Асоціація. Цей захід покликаний звернути увагу на туризм як одну з найважливіших складових економіки нашої держави та спрямований на можливість показати звичайному туристу успішні заклади та локації країни. До нього долучилися представники різних регіонів України та численні організації.

221221 2

На туристичній премії було представлено чотирнадцять номінацій: «Найкращий туристичний оператор», «Найкращий заміський комплекс», «Серце авіапростору», «Відкриття року у готельній сфері», «Найсмачніший ресторанний борщ», «Найкращий туристичний медіаблогер», «Місто мого серця», «Регіональний прорив року», «Найкращий туристичний гід», «Амбасадор #МАНДРУЙУКРАЇНОЮ», «Найкращий природний парк», «Доступний туризм».

221221 3

До складу організаційного комітету події увійшли очільники та представники Державного агентства розвитку туризму України, Громадської спілки VISIT Ukraine, ГО Guides Guild, Ukrainian Hotel & Resort Association, Kyiv Tourism Association, Національного туристичного порталу Zruchno Travel, Асоціації «Київ туристичний».

Підрахунок балів відбувався за принципом більшості голосів, сума яких складалася з 50% голосів, відданих усіма охочими онлайн, та 50% голосів організаційного комітету.

221221 4

За результатами голосування на офіційній сторінці події, яке тривало з 9 по 15 грудня, завідувач кафедри туризму та економіки, канд. геогр. наук, доц. В. Л. Казаков здобув перемогу в номінації «Найкращий туристичниий гід». На перемогу в цій номінації претендували кращі гіди, які провели найбільшу кількість екскурсій, відзначилися цікавими й оригінальними ідеями організації та проведення екскурсій.

221221 5

«У межах цієї події було організовано форум. Мене вразив виступ очільниці Асоціації в'їзних туроператорів України Марії Юхновець, адже цей рік запамятався значною кількістю туристів з арабських країн. Одним із головних завдань цієї події була презентація багатьох регіонів нашої країни через призму різноманітних проєктів. Я дуже вдячний своїм колегам та всій спільноті Криворізького педагогічного за підтримку, яку я відчував!», – розповів прес-центру Володимир Леонідович.

Вітаємо нашого викладача з перемогою та бажаємо реалізації нових блискучих проєктів!