180122 1

У талановитих педагогів – талановиті вихованці. Цей вислів вкотре підтверджує музично-хореографічне відділення факультету мистецтв. Днями університетська скарбничка нагород поповнилася ще однією студентською перемогою.

180122 1

Протягом двох днів, 15-16 січня 2022 року, на базі комунального закладу «Палац культури “Південний”» тривав ХХVІ Відкритий фестиваль-конкурс «Мистецьке свято “Душі криниця-2022”». Конкурс передбачав участь у чотирьох різних вікових категоріях, які охоплювали сегмент від 12 до 61+ років.

180122 1

Головна мета цього заходу – збереження й розвиток українського народного мистецтва, звичаїв, обрядів, популяризація творів сучасних українських авторів та аматорських вокально-хорових колективів.

180122 1

Гідно представила себе й наш заклад вищої освіти студентка факультету мистецтв, солістка народної студії української пісні «Оберіг» Єлизавета Зигайло, яка підготувала переможну конкурсну композицію. Сприяли цьому керівник талановитої дівчини – кандидат педагогічних наук, доцент кафедри методики музичного виховання, співу та хорового диригування Л. І. Косяк і концертмейстер О. В. Ладуба.

180122 1

З перших хвилин виступу дівчина вразила чистотою й тембральною красою свого голосу, передала емоції та почуття пісні. Ви можете переконатися в цьому на власні очі, переглянувши відеозапис номеру за покликанням. За свої вокальні вміння, наполегливість і кропітку працю молода артистка здобула премію другого ступеню.

Криворізький педагогічний пишається творчими перемогами студентки й бажає успіхів у майбутньому!