img6

Криворізький педагогічний активно підтримує бойовий дух українців на всіх фронтах, зокрема й співочому. Талановиті музики музично-хореографічного відділення факультету мистецтв оспівують мужність і відвагу наших захисників у своєму кавер-виконанні.

img12

Під час повномасштабної війни росії проти України дуже важливо берегти й примножувати культурну спадщину нашої нації. Саме в такі найважчі хвилини український народ тамує свій біль піснями.

img13

Студенти Криворізького педагогічного за підтримки своїх викладачів, кандидатів педагогічних наук, доцентів кафедри методики музичного виховання, співу та хорового диригування Л. І. Косяк та М. В. Вікторової створили зворушливу музичну відеоподорож містами нашої країни.

img18

У своїх соціальних мережах Маргарита Вікторова ділиться: «Україна - це Я! Україна - це Ти! Україна - це Ми! Весь світ з Україною! Народна естрадна студія «Модерн» Криворізького педагогічного університету перейняла марафон на підтримку України». Переглянути відеороботу «Hello» (кавер на пісню гурту «Антитіла») студентки І курсу О. Кісіль ви можете за покликанням.

img25

Музичною підтримкою України діляться й учасники народної студії української пісні «Оберіг» КДПУ (керівник Л. І. Косяк, концертмейстер Оксана Ладуба), які також розмістили на інтернет-майданчику патріотичний відеоролик. Стрічку змонтувала солістка студії, студентка факультету мистецтв В. Євтушенко.

Криворізький педагогічний мотивує всіх долучатися до патріотичного самовираження!