Копия 20170513 102844

13 травня 2017 року в приміщенні музею «Літературно-мистецьке Криворіжжя» на базі гуманітарного корпусу КДПУ відбулося відкриття персональної виставки випускника факультету української філології Василя Новікова. На виставці експонуються художні вироби з пластиліну та глини – власноруч створені паном Василем фігурки й моделі батального жанру, присвячені діяльності славетного українського козацтва.

Захід відвідали декан факультету української філології Л. М. Семененко, завідувач кафедри української та світової літератур Н. Г. Мельник, доценти кафедри української та світової літератур І. М. Василенко й С. В. Щербак, директор бібліотеки Г. М. Віняр, студенти факультету української філології, учні середніх загальноосвітніх закладів. Модератором зустрічі виступила відповідальна за роботу музею І. Є. Бугайова.

Митець розповів про історію своєї виставкової діяльності, персональні експозиції у Києві та Дніпрі; поділився спогадами про початок свого творчого шляху, розповів про джерела натхнення.

Незважаючи на високий професійний рівень виконання художніх робіт, скульптура залишається хобі В. Новікова. Майстер охоче поділився із зацікавленою аудиторією секретами свого мистецтва: розповів про тонкощі роботи з пластиліном, технологію створення бажаної кольорової гами скульптур, та про збереження виробів із цього примхливого матеріалу.

Мистецький хист вихованця україністів Криворізького педагогічного не обмежується талантом скульптора: пан Василь щиро залюблений в українське художнє слово, і сам пише вірші. На закінчення зустрічі митець продекламував декілька своїх поетичних творів.

Васильев 1
Васильев 2