Хореографія

15 червня 2017 року в актовій залі Криворізького педагогічного відбувся відкритий державний іспит із хореографії та практикуму постановочної роботи. Набуті вміння та навички з постановочного мистецтва демонстрували студенти IV курсу музично-хореографічного факультету мистецтв – вихованці фахівців кафедри музикознавства, інструментальної та хореографічної підготовки: зав. кафедри: к.п.н. Міщанчук В.М., доц. Брисіна Т.Б., викладач Маркіна К.Ю. (керівник Народного ансамблю народного танцю), Кульпікіна А.П., Івашко А.О., Огірчак О.К.

Весь комплекс спеціальних знань, умінь і навичок, набутих студентами-хореографами у процесі вивчення фахових дисциплін, узагальнюється ними в період підготовки творчих проектів. Випускні творчі роботи цього року охоплюють широкий спектр тематичного і проблемного поля хореографічного мистецтва. Зокрема, предметом творчих пошуків студентів стали такі ідеї: відродження народного танцювального мистецтва, висвітлення людських емоцій, переживань, прагнень через сучасну пластику тіла, розкриття емоційного змісту композиції засобами бального танцю, мистецька інтерпретація вічних образів і сюжетів.

Майбутні керівники хореографічних студій показали високий рівень володіння мистецтвом танцю та постановочної роботи. Навчальні досягнення студентів оцінювала професійна державна комісія.

На державному іспиті панувала піднесена атмосфера натхнення і творчості. Свято досягнень вищої хореографічної освіти, втілених у яскравому, професійному виконанні пластичних творів високого класу подарувало усім присутнім естетичну насолоду та підтвердило високий рівень навчальних та творчих досягнень молодих фахівців – спеціалістів музично-хореографічного відділення Криворізького педагогічного.

Хореографія