img6

4 лютого 2022 року здобувачі вищої освіти за спеціальністю 231 Соціальна робота й 011 Соціально-педагогічна робота з дітьми та молоддю та науково-педагогічні працівники кафедри соціальної педагогіки і соціальної роботи взяли участь у тренінгу «Нульова толерантність до насильства».

img12

Захід було проведено у межах співпраці UNFPA та ГО «Інноваційні соціальні рішення» за підтримки Бюро гуманітарної допомоги USAID. Спікерами івенту були фахівчиня зі зв'язків з громадськістю Наталя Кожем'яка, психолог Римма Юрченко, адвокатка Наталія Радіонова, тренер з джиу-джитсу Костянтин Кропивка, а також представники Плейбек-театру ЕХО.

img15

Учасники просвітницької події отримали можливість дізнатися, що таке насильство та як його розпізнати, отримали покрову інструкцію щодо надання допомоги собі та іншим, ознайомилися із системою безоплатної правової допомоги на місцевому рівні, мали змогу розглянути домашнє насилля з юридичної точки зору.

img18

Особлива увага приділялася дитячому насильству, оскільки діти – це одна з ключових категорій, з якими будуть працювати майбутні соціальні працівники. Тренінг акцентував увагу студентів на базових поняттях: «особистісні кордони», «коло насильства» й «ненасильницьке спілкування». Крім цього, було запропоновано дієвий інструментарій комунікації з дитячою аудиторією.

21282
Календар подій
Останні статті
Популярне
Зворотний зв'язок