22 червня 2017 року розпочалася польова практика з ботаніки і зоології у студентів-біологів І і ІІ курсів природничого факультету. Керують практикою досвідчені викладачі кафедри ботаніки та екології Н. В. Гнілуша, Є. В. Поздній, О. О. Кобрюшко, В. М. Савосько та кафедри зоології та методики навчання біології В. І. Стригунов, Ю. В. Милобог, Г. В. Рашевська.

Природничий

Перша половина практики проходить на теренах Криворіжжя, а друга – у виїзному режимі. З перших днів практики студенти отримали незабутні враження і дізналися багато нового під час активного спілкування з природою. Студенти вже встигли познайомитись з рослинним світом балки «Північна Червона», штучними лісовими насадженнями вздовж Дніпропетровського шосе, степовою рослинністю поблизу оз. Солоне, вищою водною рослинністю Карачунівського водосховища та прилеглими лісозахисними насадженнями тощо.

1 курсСтуденти ІІ курсу спеціальностей «Біологія та хімія» і «Біологія та психологія» ретельно вивчали біорізноманіття хребетних тварин Дзержинського лісництва, оз. Солоного і балки Калєтіна, житлових кварталів нашого міста. Студенти та керівники практики висловлюють щиру подяку випускнику природничого факультету, вчителю біології Довгинцівського КГТЛ І. С. Янчуку за надані фото та плідну співпрацю.

практика
Проведення виїзної частини практики планується на Кінбурнській косі (Чорноморський біосферний заповідник) в Сосновому борі в околицях c. Покровка на березі Ягорлицької затоки.

1024px Kinburn map ukr