вітальня1

27 листопада 2017 року в концертній залі музично-хореографічного відділення Криворізького педагогічного відбулася зустріч з мистецтвом музики і слова.

До музично-поетичної вітальні шанувальників прекрасного запросили викладачі та студенти музично-хореографічного відділення факультету мистецтв та факультету української філології. Це не перший спільний проект наших творчих, обдарованих факультетів. Музика і слово дуже споріднені: слова надихають на створення музичних композицій, а музика створює настрій та дарує естетичну насолоду; у музиці сконцентровано найвищі людські почуття, вона розкриває безмежний світ душі, мови, природи, кохання.

У програмі концерту «Озветься в музиці душа і слово» взяли участь як досвідчені викладачі музично-хореографічного відділення (Георгій Білоненко, Маргарита Вікторова, Захар Дубовий, Євген Корольков, Людмила Косяк, Валерія Курило), так і студенти та магістранти, які роблять перші крокі на концертній сцені (Катерина Богяну, Софія Динда (клас професора Н. А. Овчаренко), Катерина Гарцуєва (клас доцента О. В. Чеботаренко), Дмитро Динник, Олександра Чехла (клас доцента Л. І. Косяк), Анна Завізіон (клас доцента І. В. Могілей), Марія Поправка (клас доцента М. В. Вікторової).

Кожному номеру передував невеличкий анонс, який створював відповідний настрій перед виступом, допомагав творам, що виконувалися, торкнутися найпотаємніших куточків сердець аудиторії.

Нікого не залишили байдужим зворушливі рядки класичних творів української літератури у виконанні студенток української філології – Ксенії Костянець, Ольги Осипенко, Анастасії Селецької.

вітальня2

Дякуємо нашим обдарованим викладачам і студентам за прекрасний вечір у музично-поетичній вітальні та чекаємо на нові зустрічі!

Більше фото у Галереї


 

3249
Календар подій
Останні статті
Популярне
Зворотний зв'язок
Березень 2019
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Нд
1 2 3
4 5 6 7 8 9 10
11 12 13 14 15 16 17
18 19 20 21 22 23 24
25 26 27 28 29 30 31