євтушенко проект

У 2017 році компанією HeidelbergCement уже втретє було організовано і проведено міжнародний науково-освітній конкурс the Quarry Life Award. Метою цього заходу є пошук нових ідей для збереження та розвитку біологічного різноманіття та підвищення рівня інформованості про екологічне середовище на кар’єрах і біологічну цінність гірничодобувних ділянок. Конкурс проводиться раз на два роки одночасно на національному та міжнародному рівнях.

Цього року до престижного конкурсу долучилися і представники Криворізького педагогічного. Переможну конкурсну пропозицію підготував декан природничого факультету, кандидат біологічних наук, доцент Едуард Олексійович Євтушенко за участі старшого викладача кафедри зоології та методики викладання біології, кандидата біологічних наук Євгена Олеговича Брошка й асистентів кафедри ботаніки та екології Ірини Олександрівни Комарової і Євгена Валентиновича Позднього.

Після детального вивчення та оцінювання запропонованих учасниками проектів, членами Національного Журі було обрано шість найкращих пропозицій. Серед них –  і проект «Створення чагарникових угруповань як нового місця існування для біоти кар’єру» під керівництвом Едуарда Олексійовича. Пропозицію було визнано кращою у  конкурсній категорії «Управління біорізноманіттям», яка об’єднала проекти, що створюють нові місця та середовища проживання для рослин і тварин на кар’єрах Криворіжжя.

Старт реалізації ідей проекту заплановано на березень 2018 року; восени ж будуть підведені підсумки виконання проекту та оголошені імена переможців на національному та міжнародному рівнях. Вітаємо колег з перемогою!


 

3604
Календар подій
Останні статті
Популярне
Зворотний зв'язок
Лютий 2019
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Нд
1 2 3
4 5 6 7 8 9 10
11 12 13 14 15 16 17
18 19 20 21 22 23 24
25 26 27 28